Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Фахівець Соцгуртожитку взяла участь у національно-патріотичному квесті, присвяченому до Дня захисників і захисниць України

14 жовтня, у День захисників і захисниць України у готельно-туристичному комплексі "Зелений гай" для учасників трьох всеукраїнських проєктів "Маю право на гідне життя", "Дитяча мрія" та "Нові професії для жінок - нові можливості для країни" проведено національно-патріотичний квест.

 

 

Створені команди "Вареників", "Пампушок", "Борщу", "Шабель" і "Сало" змагались між собою у локаціях на вправність, влучність, кмітливість, демонстрували знання історії, козацьких пісень, вміння надавати первинну домедичну допомогу.

 

Спеціаліст Соцгуртожитку очолила локацію "Лікарі", де команди практично відпрацювали навички та продемонстрували свої знання щодо першої допомоги при опіках, кровотечах, непритомних станах без дихання та пульсу. Команди вправно виявляли пульс, дихання, викликали швидку допомогу, робили непрямий масаж серця, штучне дихання, при цьому не забували та про власну безпеку.

 

Традиційними українськими стравами (борщем з пампушками та варениками зі смаженою цибулею) пригощали учасників патріотичних ігор на завершення свята.

 

Попереду ще перегляд учасниками команд стрічки "Пекельна хоругва або козацьке різдво" та дискотека, що додасть відповідного настрою та стане цікавим як дорослим, так і дітям.