Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Тато Хаб у твоєму місті» семінар популяризації відповідального батьківства та створення умов для залучення чоловіків до відповідального батьківства

17 жовтня розпочався триденний семінар «Тато Хаб у твоєму місті». Захід проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Європейського Союзу.

 

 

У заході беруть участь представники громадських об’єднань, молодіжних консультативно-дорадчих органів, молодіжних центрів, соціальні працівники, вчителі та зацікавлені у тематиці навчання люди.

 

Захід проводиться з метою популяризації відповідального батьківства та створення умов для залучення чоловіків до відповідального батьківства шляхом проведення туристичних, культурних та навчальних заходів для розв'язання проблеми слабких комунікаційних та життєвих навичок, якісного проведення часу зі своїми дітьми та відповідального ставлення до розподілу сімейних обов’язків і руйнуванню гендерних стереотипів у Донецькій області.

 

У сучасному світі авторитарний стиль поведінки чоловіка призводить лише до конфліктів і неможливості співіснування, в першу чергу в родині, і тому він має змінитися на інший, що передбачає взаємозамінність у виконанні сімейних ролей, гнучкий розподіл домашніх обов’язків, партнерські стосунки з дружиною, відповідальність за виховання дітей та інше.

 

Дедалі більше дослідників наголошують на визначальній ролі батька в становленні дитини, кидаючи виклик традиційним уявленням про роль жінки та чоловіка у вихованні. Це не може не дивувати, насамперед тому, що до 1970-х років ролі батька у розвитку дитини не надавали великої уваги. Його головним завданням була економічна підтримка матері, яка, своєю чергою, мала забезпечити дитині емоційний захист.

 

Останні дослідження щодо татівства в Україні свідчать про те, що українським татам ще багато потрібно зробити, щоб стати більш залученими та відповідальними щодо своїх дітей.

 

Захід проводиться із дотриманням усіх карантинних обмежувальних заходів, у тому числі наявності «зеленого» COVID-сертифікату.