Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У місті Краматорськ відбувся захід з нагоди Європейського дня  протидії торгівлі людьми

18 жовтня з нагоди  Європейського дня  протидії торгівлі людьми у м. Краматорськ  відбувся захід, покликаний привернути увагу людей до проблеми торгівлі людьми, поширити інформацію про те, як можна себе захистити,  організований управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, у якому  взяли участь  представники  департаменту освіти і науки, управління інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації,  Донецького обласного центру зайнятості, Краматорської райдержадміністрації, обласної Ліги ділових та професійних жінок,  громадські організації.

 

 

У ході заходу наголошено, що  за неофіційними даними у світі близько 4 мільйонів осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці. «Торгівля людьми - злочин, від якого може постраждати кожен!»,

 

Питання протидії  торгівлі людьми є частиною державної політики.  Це питання актуальні для нашого регіону. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, що їх переживає світ, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

 

Держава вживає заходів із запобігання торгівлям людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим.

 

В останні роки збільшується кількість осіб, які постраждали від торгівлі людьми  з метою трудової експлуатації.

 

У разі потрапляння у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми, фахівці радять звертатися за допомогою на «гарячу лінію» з питань міграції та протидії торгівлі людьми 527 або 0 800 505 501.

Відео-репортаж за посиланням.