Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області відбулась Всеукраїнська акція «Покрова Героїв. Донеччина»

13-15 жовтня 2021 року у Донецькій області відбулась Всеукраїнська акція «Покрова Героїв. Донеччина».

 

Захід організовано Міністерством молоді та спорту України у співпраці з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

13 жовтня 2021 року відбулось урочисте відкриття Акції, де учасників привітала заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Ольга Потєхіна, начальник Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об'єднаних сил м. Краматорськ, підполковник Катерина Корнієнко.

 

Також відбулась панельна дискусія «Представлення досвіду міжсекторної співпраці у сфері національно-патріотичного виховання у Донецькій області».

 

14 жовтня 2021 року учасники Акції долучилися до обласних меморіальних заходів на горі Карачун та відвідали урочистий концерт «Найкращим синам і дочкам України» з нагоди Дня захисників і захисниць України, який пройшов у Краматорську.

 

Також учасники Акції відвідали музей «Довкілля» с. Олександро-Калинове Іллінівської сільської територіальної громади та познайомилися із формами та методами роботи місцевого молодіжного центру.

 

15 жовтня 2021 року учасники заходу поділилися власними напрацюваннями у сфері реалізації державної політики національно-патріотичного виховання та обмінялися досвідом роботи у відповідній сфері.

 

Метою акції стало налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання. Участь у заході беруть представники обласних, місцевих центрів національно-патріотичного виховання, представники структурних підрозділів з питань молоді та спорту обласних державних адміністрацій та громадських організацій, які відповідальні за розвиток національно-патріотичного виховання у відповідному регіоні.

Відеорепортаж за посиланням.