Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Стартував триденний Всеукраїнський семінар «Підготовка молоді до подружнього життя»

З 19 по 21 жовтня в режимі онлайн на платформі ZOOM відбудеться  триденний Всеукраїнський семінар «Підготовка молоді до подружнього життя».

 

 

 

 

 

Сім’я – є тим природним середовищем де розвивається людина, формується особистість, проте останнім часом все більше соціологів і педагогів вказують на кризові явища в інституті сім’ї серед яких: нестабільність шлюбних відносин, реєстрація випадків насильства, малозабезпеченість і безробіття. Треба сформувати "моду" на повну, міцну та щасливу сім'ю. Така родина повинна мати гідний рівень життя, відчувати підтримку держави й суспільства, виховувати не одну, а значно більше дітей.

 

Враховуючи цінності української молоді, необхідно проведення заходів, спрямованих на підвищення престижу сім’ї та виконання її основних функцій:

 

  • формування свідомості щодо важливості ролі сім’ї та виховання нового покоління у житті суспільства та забезпеченні його прогресу;
  • сприяння відродженню міцної сім'ї;
  • створення умов для повноти реалізації функцій сім'ї;
  • вжиття заходів для захисту інтересів сім'ї та дітей;
  • формування у населення культури планування сім'ї;
  • налагодження ефективної системи підготовки молоді до сімейного життя.

 

 

Організаторами семінару є: Міністерство молоді та спорту України, управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації та ГО «Моє покоління», автор програми й керівник Всеукраїнського проєкту «Школа подружнього життя» Олег Олійник.

 

Участь у семінарі візьмуть близько 100 осіб з різних регіонів України з-поміж молоді, представників громадських об’єднань, молодіжних консультативно-дорадчих органів, органів учнівського та студентського самоврядування, молодіжних центрів та зацікавлених у тематиці семінару молодих людей.