Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області тривають роботи щодо створення спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Тривають роботи щодо створення за кошти субвенції з державного бюджету спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

 

19 жовтня відбувся моніторинговий візит на об’єкти, де в активній фазі тривають ремонтні роботи, за участю працівників управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та керівництва Дружківської, Іллінівської, Званівської та Слов’янської територіальних громад.

 

Нагадуємо, що у 2021 році 9 територіальних громад Донецької області отримали субвенцію з державного бюджету у розмірі 15,5 млн грн на придбання 4 автомобілів для мобільних бригад при притулках, створення 3 спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування осіб, 1 притулку та 1 денного центру (з кризовою кімнатою).

 

Роботи на всіх об’єктах мають бути завершені до кінця поточного року й керівництво всіх громад, які отримали субвенцію з державного бюджету, докладає до цього максимальних зусиль.

 

За результатами моніторингу найближчим часом буде оприлюднено коротке відео щодо ходу виконання робіт та стану об’єктів до введення в експлуатацію.

Відеорепортаж за посиланням