Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Реалізація програми «Молодіжний працівник» триває у Донецькій області

Наприкінці жовтня м. Святогірськ (Донецька область) зібрав молодіжних лідерів, представників та представниць громадського та державних секторів по роботі з молоддю у Донецькій області на тренінг за програмою «Молодіжний працівник».

 

Впровадження програми «Молодіжний працівник» у Донецькій області – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

 

Протягом усього тренінгового інтенсиву учасники та учасниці тренінгу підвищували свої теоретичних знання та практичні навички щодо формування та реалізації обґрунтованої молодіжної політики.

 

Якщо об’єднати всі наші зусилля щодо розвитку молодіжної політики - можна допомогти розв'язувати усі проблеми, що постають перед молоддю.

 

Тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник» було проведено тренерками КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА.

 

Захід проводився з урахуванням всіх протиепідемічних заходів затвердженим кабінетом міністрів України та згідно з рішенням ухваленим Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій всі учасники, які брали участь у проєкті мають  повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену зеленим COVID-сертифікатом.