Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено підсумковий брифінг проєкту «Розбудова Коаліції 1325 «Жінки, мир, безпека» Донецької області та напрацювання рекомендацій для розробки місцевих планів дій «Жінки, мир, безпека» у п’яти громадах»

29 жовтня 2021 року було проведено підсумковий брифінг проєкту «Розбудова Коаліції 1325 «Жінки, мир, безпека» Донецької області та напрацювання рекомендацій для розробки місцевих планів дій «Жінки, мир, безпека» у п’яти громадах». До брифінгу долучилися Тамара Лук’янчук, радниця голови Донецької облдержадміністрації та представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, представники/ці територіальних громад Донецької області, громадські та міжнародні організації.

 

 

Завдання проєкту:

- розбудова партнерства і згуртованості всередині Коаліції 1325 Донеччина для підсилення ефективності роботи, ознайомлення з практиками взаємодії з місцевою владою, навчання інструментам розробки та моніторингу виконання локальних планів дій;

- надати представникам громадськості та місцевої влади п’яти цільових громад (Курахівська, Мар’їнська, Великоновосілківська, Торецька, Хлібодарівська) знань з Порядку денного «Жінки, Мир, Безпека» та алгоритмів створення місцевих планів.

 

Складові проєкту:

1. Дводенний тренінг з порядку денного Резолюції ООН 1325 для громадських організацій-учасниць Коаліції 1325 Донеччина.

2. Тренінги в п’яти цільових громадах (Курахівська, Мар’їнська, Хлібодарівська, Великоновосілківська, Торецька) для місцевих органів влади, представниць і представників сектору безпеки й оборони, ГО і груп самодопомоги та подальше створення в громадах робочих груп з розробки місцевих планів дій «Жінки, мир, безпека».

3. Воркшопи з алгоритму створення місцевих планів дій 1325 та напрацювання рекомендацій до них – для робочих груп і громадських активісток\-ів п’яти громад.

4. Координаційні зустрічі з регіональною владою щодо стану локалізації другого Національного плану дій «Жінки, мир, безпека».

 

Основні результати проєкту:

- Коаліція 1325 Донеччина зросла, стала більш згуртованою, підвищила свою компетентність у питаннях локалізації Резолюції 1325 і долучилася до розробки локальних планів дій у співпраці з місцевою владою;

- представники цільових громад проєкту набули знань з порядку денного «Жінки, мир, безпека», створили робочі групи і приступили до розробки МПД. 4 громади вже прописали свої плани дій.