Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Профілактика правопорушень у Соцгуртожитку для дітей-сиріт 

28 жовтня у межах профілактичної роботи з молоддю фахівці Краматорського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та Дружківського міського центру соціальних служб провели для отримувачів послуг Соцгуртожитку інформаційний захід. Темою заходу було "Кримінальна відповідальність у разі вчинення правопорушень. Волонтерство Пробації".

 

 

Профілактика правопорушень – це система заходів, які спрямовані на недопущення правопорушень та їх запобігання, ліквідацію причин та умов, що їх викликають.

 

Зустріч з клієнтами закладу проходила у невимушеній обстановці релакс-руму, де фахівці надавали роз'яснення статей чинного законодавства, разом з молоддю шукали відповіді на бентежливі їх питання.

 

На зустрічі молодь також була запрошена долучитися до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка стала традиційною подією в Україні та присвячена приверненню уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 

Завершилась зустріч обговоренням нагальних для молоді питань навчання та працевлаштування. Фахівець Пробації зробила огляд середніх спеціальних навчальних закладів м. Дружківка, зупинилась на умовах зарахування та навчання студентів з-поміж дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування.