Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Підсумковий захід проєкту «Мережа змін. Рестартинг молодіжних центрів»

30 жовтня у межах проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів», який реалізовується громадською організацією «Платформа ініціатив Теплиця», за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», відбувся підсумковий захід, який поєднав у собі два формати проведення - онлайн та офлайн.

 

 

 

Під час заходу  було представлено 9 аналітичних звітів з досягненнями

 

9 молодіжних центрів Донеччини, отриманими під час участі в програмі «Мережа змін». Ці досягнення стосувалися зростання кількості та якості проведених заходів у молодіжних центрах, кількості залученої молоді, якості ведення сторінок у соціальних мережах та зростання кількості підписників. Також 4 молодіжні центри, які стали фіналістами програми - «Надія» м. Красногорівка, «Мексика» с. Максимільянівка, «Ініціатива» с. Олександрівка Черкаської територіальної громади, «380 volt» м. Курахове - презентували стратегії розвитку своїх молодіжних центрів на найближчі 3 роки. Керівниками проєкту було надано рекомендації для подальшої діяльності молодіжних центрів.


Начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Золкіна Лілія Іванівна виступила зі словами привітання та  розповіла про перспективи підтримки діяльності молодіжних центрів зі сторони облдержадміністрації.

 

Реалізація проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів» відбувається завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).