Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Реалізація проєктів та програм з ресоціалізації, психофізичній реабілітації та соціальній адаптації осіб з інвалідністю на Донечині

В січні 2021 року Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю  було оголошено конкурс проєктних заявок  для Громадських об’єднань осіб з інвалідністю щодо державного фінансування програм маючих на меті забезпечення захисту прав і свобод осіб з інвалідністю, задоволення їхніх суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних та інших потреб та інтересів, залучення осіб з інвалідністю до суспільної діяльності, здійснення громадського контролю за дотриманням прав осіб з інвалідністю тощо.

Чотири громадські об’єднання Донеччини, прийняли участь у конкурсі та за результатами відбору отримали державне фінансування проєктів та програм з ресоціалізації, психофізичній реабілітації та соціальній адаптації осіб з інвалідністю. Програми створювались, провадились та імплементувались  за підтримки та у партнерстві управління у справах сім’ї, молоді, та масових заходів з національно – патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, ДСЗ «Донецький обласний центр зайнятості», КЗ « Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» м. Слов’янськ, КПНЗ «Донецький обласний дитячо – молодіжний центр» м. Краматорськ, КЗ «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації» м. Святогірськ, ДНЗ «Донецький центр професійно – технічної освіти ДСЗ.

Громадська організація «Покровська районна організація осіб з інвалідністю»: «Нові професії для жінок – нові можливості для країни»

Пріоритетним завданням проєкту є проведення заходів для сприяння поліпшення становища та розширення прав і можливостей жінок та дівчат з інвалідністю.

 

Громадська організація «Торецька міська організація жінок-інвалідів «ЛАВАНДА»: «Дитяча мрія»

Мета проєкту не тільки привернути увагу суспільства до проблеми соціалізації дітей з РАС, але й надати кваліфіковану консультативну та предметну допомогу матерям . Проєкт реалізується шляхом проведення комплексних, взаємопов’язаних тренінгів для матерів та курсу реабілітації для дітей з аутизмом.

 

Громадська організація «Торецька міська організація жінок-інвалідів «ЛАВАНДА»: «Маю право на гідне життя»

Метою програми є поліпшення якості життя та соціального функціонування молоді з інвалідністю через подолання ними соціальної відчуженості, а також у підвищенні активної життєвої та соціальної позиції.

 

Громадська організація «Союз ветеранів АТО з інвалідністю»: «Професія для життя»

Спектр діяльності реабілітації учасників АТО з інвалідністю дуже широкий і передбачає органічно поєднаний комплексний підхід. Це не тільки реабілітація та адаптація, а й освіта, опанування певним обсягом знань, умінь та навичок, поступова інтеграція в суспільство.

 

Місцем проведення проєктів організатори не випадково обрали один з наймальйовничиших куточків Донеччини місто Святогірськ. Саме унікальне поєднання реабілітаційних  заходів, психологічної просвіти, професійного навчання  та природи Національного природного парку «Святі Гори» допомогло досягнути поставлених  перед проєктом завдань.

 

Детальний опис впроваджених проєктів за посиланням:

https://youtu.be/psZUcplChuk

https://dn.gov.ua/news/na-donechchini-trivaye-realizaciya-proyektiv-dityacha-mriya-ta-mayu-pravo-na-gidne-zhittya-spryamovanih-na-pidtrimku-ta-reabilitaciyu-lyudej- з-инвалидом

https://dn.gov.ua/news/fahivchini-kramatorskogo-miskogo-centru-zajnyatosti-proveli-zahodi-dlya-molodih-lyudej-z-invalidnistyu

https://dn.gov.ua/news/u-doneckij-oblasti-realizuyetsya-proyekt-dlya-socializaciyi-zhinok-z-invalidnistyu-novi-profesiyi-dlya-zhinok-novi-mozhlivosti-dlya-krayini

https://dn.gov.ua/news/u-svyatogirsku-dlya-gromadyan-z-invalidnistyu-provodyat-navchannya