Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено фінальний пітчинг інноваційних проєктів, що проходить у межах навчальної програми «Банк Молодіжних Інновацій - Youth Innovations Bank»

13-14 листопада 2021 року в м. Святогірськ було проведено фінальний пітчинг інноваційних проєктів, що проходить у межах навчальної програми «Банк Молодіжних Інновацій - Youth Innovations Bank» для громад Донецької та Луганської областей. Захід організовано громадською організацією «Рада жінок Донеччини» за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, громадської організації «Маріупольська Спілка Молоді», Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Мета програми: «Банк Молодіжних Інновацій - Youth Innovations Bank» - підвищення спроможності молодих людей знаходити інноваційні підходи та  рішення для викликів, які стоять перед громадами Донецької та Луганської областей.

 

Завдання програми: популяризація культури експериментів серед молоді через підтримку їх інноваційних ідей та проєктів.

 

Протягом двох днів учасники 10 команд опановували тонкощі пітчингу, ораторського мистецтва та креативної презентації, а також захищали свої проєкти перед конкурсною комісією. Вже за кілька днів вони дізнаються, хто отримає фінансування, а кому варто доопрацювати свої ідеї.

 

Проєкти, які презентували команди під час фінального пітчингу:

  • «ЕкоВарня» - облаштування майстерні з перероблювання вторинної сировини на базі однієї зі шкіл місто Костянтинівка.
  • «Ініціативна молодь» - запуск профорієнтаційної гри для молоді міста Сєвєродонецьк.
  • «Що несеш?» - створення чат-боту для Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади.
  • «Наш формат» - створення бренд-лабораторії та популяризація бренду Біловодської громади.

 

Команди пройшли великий шлях від ідеї до фінального пітчингу, дізналися, як перетворити мрію на крутий інноваційний проєкт, скласти детальний план та втілити його у життя.

 

Захід проводиться в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.