Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Мангушській селищній територіальній громаді сформовано склад молодіжної ради.

23 листопада 2021 року відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Мангушській селищній раді.

 

Участь у засіданні особисто взяв очільник Мангушської громади - Володимир Караберов, у вітальному слові він  зазначив, що для місцевої влади є важливим діяльність молодіжної ради, адже цей консультативно-дорадчий орган дає можливість молоді напряму впливати на суспільно-політичні процеси, що відбуваються на місцевому рівні, та формування молодіжної політики.

 

“Радий бачити такі молоді та блискучі очі, і впевнений, що ви уже готові активно долучитися до процесів змін нашого приазовського краю, Донеччини та цілої країни.  Сьогодні  Україна реформується, і наш шлях розвитку молодіжної політики полягає у створенні можливостей для молодої людини бути успішною та значущою у суспільстві. Молодіжна рада є голосом молоді, який ми, як місцева влада, маємо бажання чути,” – зазначив Володимир Ілліч.

 

Під час установчих зборів його учасники мали змогу познайомитись один з одним та презентувати результати своєї громадської діяльності з метою налагодження ефективної співпраці у майбутньому, пошуку нових креативних ідей та реалізації спільних проєктів, що спрямовані на удосконалення молодіжної політики в громаді.

 

За підсумками установчих зборів до складу молодіжної ради увійшли 20 представників активної молоді.

 

В той же день новий склад молодіжної ради вирішив провести своє перше засідання, на якому було обрано голову, заступника та секретаря.

 

Щиро бажаємо членам молодіжної ради успіхів, натхнення, реалізації планів та проєктів, плідної праці на користь нашої громади.