Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт запалив «свічку пам'яті», присвячену голодоморам в Україні

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв трьох голодоморів в Україні. Самим страшним з них був голодомор 1932-1933 років. Цього року особливу увагу приділяють найуразливішій категорії жертв сталінського геноциду – дітям.

 

27 листопада для клієнтів Соцгуртожитку проведений  захід, під час якого соцгуртожитовці вшанували пам’ять жертв голодомору, запаливши «свічки пам’яті». Масштаби жорстокості, з якою винищували український народ, а особливо дітей,  геноцид 1932–1933 років забрав життя орієнтовно 1,5 мільйона дітей віком до 10 років. Кількість жертв та наслідки голодоморів приголомшили присутніх. Загиблі діти як все населення сучасної Вінницької області. Страшні факти.

 

Під час заходу було зачитано уривки зі спогадів очевидців, у яких йшлося про те, як відбувалися колективізація, створення колгоспів, боротьба з кулацтвом, вивезення зерна і їжі за кордон, про закон «Про п'ять колосків». На завершення, як символ та розуміння значущості, кожний учасник заходу отримав край хліба.