Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представники молодіжних центрів Донеччини зустрілись онлайн з молоддю Литви

У жовтні 2021 року Донецьким  обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки Міністерства молоді та спорту України та управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької облдержадміністрації було реалізовано проєкт «Програма міжнародної співпраці молодіжних працівників Донецької області та Литви «GO-VOLUNTEER».

 

Участь у проєкті взяли 13 молодіжних працівників з Донецької області та Литви. Молодіжні працівники Донеччини отримали чудову нагоду особисто познайомитися з молоддю Литви, поспілкуватися та обмінятися досвідом роботи.

 

Проєкт на цьому не закінчився і 01 грудня відбулася дружня онлайн-зустріч представників молодіжних центрів Мар’їнської міської територіальної громади з представниками молодіжних центрів Литви, організаторами якої виступив молодіжний центр “Вікторія” м. Мар’янка та взяли участь ще 5 молодіжних центрів громади - Мексика, Крок до мрії, Надія, Єлизавет Сіті та Фокс.

 

Учасники презентували свої молодіжні центри, обговорили форми та напрями молодіжної роботи, які використовуються у наших країнах та обговорили спільні плани роботи на наступний рік

 

В онлайн-зустрічі взяли участь: представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Мар'їнської міської ВЦА, представники УВКБ ООН, та представники громадської організації «Агенція місцевого розвитку «Офіс Євроінтеграції».