Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася робоча зустріч «Покращення реагування сектору цивільної безпеки на злочини, вчинені на ґрунті домашнього насильства»

30 листопада 2021 року в м. Краматорськ відбулася робоча зустріч «Покращення реагування сектору цивільної безпеки на злочини, вчинені на ґрунті домашнього насильства». Участь у заході взяли представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, Донецької обласної прокуратури, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, ГУНП в Донецькій області, Управління патрульної поліції в Донецькій області, Краматорського міського суду, Донецького державного університету внутрішніх справ, міжнародних та громадських організацій.

 

Під час зустрічі було обговорено такі питання:

1. Проходження корекційних програм особами, які вчиняють домашнє насильство. Стан справ за підсумками 2021. Проблемні питання в реалізації повноважень.

2. Обговорення результатів роботи за 2021, актуальних та проблемних питань в реалізації повноважень.

3. Обговорення проєктів, спрямованих на підтримку діяльності правоохоронних органів.

4. Обговорення змісту практичного тренінгу, який може бути проведений за підтримки КМЄС в Україні, для співробітників поліції.