Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Було проведено ряд заходів для підлітків та дорослих з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у с. Гришине Покровського району

З метою підвищення обізнаності населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД і демонстрації міжнародної солідарності перед загрозою пандемії та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у с. Гришине Покровського району було проведено ряд заходів для підлітків та дорослих. Зокрема, учасники ознайомилися з виставкою літератури, отримали роздатковий матеріал, взяли участь у тренінгових завданнях з визначення та відбору предметів, які можуть призвести до зараження вірусом імунодефіциту, розбирали конкретні життєві ситуації, як безпечні, так і ті, що призводять до непоправимого, вчилися бути обачними.

У Лисівському старостинському окрузі Покровського району проведено інформаційну акцію «Зупинимо СНІД разом!». Під час якої провідна фахівчиня із соціальної роботи служби соціальної роботи в громаді розповіла про небезпеку ВІЛ - СНІДу, про причини й наслідки захворювання, про шляхи передачі та способи запобігання зараження. Наголосила на тому, що кожна людина повинна розуміти, що зволікати не можна, СНІД треба зупинити, доки він не зупинив твоє життя. Пам’ятати, що можна запобігти зараженню ВІЛ-інфекцією. Уникнення ризикованої поведінки є найкращим способом зберегти своє здоров’я і життя.

 

Срібненським старостинським округом Покровського району було проведено бесіду з учнями ЗЗСО на тему: «Толерантне ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД». Метою заходу було підвищення рівня поінформованості підлітків із проблемою ВІЛ/СНІДу, формування в учнів навичок безпечної поведінки та відповідальності за власні вчинки, а також формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД.

 

У Волноваському ЗЗСО I-III ст. № 1 пройшли години спілкування під загальним гаслом  «Хто попереджений – той захищений» Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

 

У Рибинському ЗЗСО Волноваського району до Всесвітнього дня толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, який відзначають 1 грудня, практичним психологом Пефтібай М.М. було проведено практичне заняття з елементами тренінгу «СНІД – ПЛАТА ЗА БЕЗПЕЧНІСТЬ. ЗНАТИ, ЩОБ ЖИТИ!» для учнів 9, 10 кл.

 

Під час заходу старшокласники ознайомились із поняттями «ВІЛ», «ВІЛ-інфекція», «СНІД», дізнались про основні шляхи інфікування, клінічні прояви, методи діагностики та лікування цієї важкої недуги. З метою надання базових знань про ВІЛ/СНІД, усвідомлення зв'язку між способом життя та ризиком інфікування учні виконували різноманітні вправи. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекцію та втілити знання в практику.