Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представники Донецької області взяли участь робочій онлайн-зустрічі з командою працівників та експертів Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні

Представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, взяли участь у робочій онлайн-зустрічі з командою працівників та експертів Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

В ході зустрічі представлено напрацювання щодо алгоритму взаємодії та передачі матеріалів справ між суб’єктами запобігання та протидії домашньому насильству щодо фактів домашнього насильства.

 

Також обговорено дорожню карту для територіальних громад щодо формування інституційної спроможності територіальних громад, розбудови мережі спеціалізованих служб та забезпечення ефективної співпраці попередньо згаданих суб’єктів.

 

За результатами обговорення досягнуто домовленості щодо консолідації зусиль та залучення експертів Фонду ООН у галузі народонаселення до процесу покращення механізму взаємодії відповідних суб’єктів у напрямі запобігання та протидії домашньому насильству та розповсюдження інформаційних матеріалів.