Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Дружківська міська організація Товариства Червоного Хреста України провела акцію для сиріт Соцгуртожитку

2 грудня цього року для сиріт комунального закладу «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Дружківською міською організацією Товариства Червоного Хреста України було проведено акцію «Від серця до серця».

 

Допомагати – легко та приємно! Такий девіз обрала напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю міська організація Товариства Червоного Хреста.  Приємно, що її ініціатива надавати допомогу дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, не оминула Соцгуртожиток. У ході акції до Соцгуртожитку були передані в користування одяг та взуття.

 

Не даремно 5 грудня визначено Генеральною Асамблеєю ООН як Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів). Цього дня уряди країн закликані до здійснення заходів для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів. Віримо, що волонтерство стосовно сиріт Соцгуртожитку дасть можливість суспільству стати кращим, відкрити свої серця на зустріч добрим справам.