Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся тренінг в рамках освітньої програми Stand Up в Мангушській селищній територіальній громаді

В Мангушській селищній територіальній громаді, в  рамках міжнародної щорічної акції “16 днів проти насильства” відбувся тренінг в рамках  освітньої програми Stand Up за підтримки L'Oréal Paris у партнерстві з неурядовою організацією Hollaback та UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

 

Stand Up — цеце освітня програма, націлена на запобігання домаганням у громадських місцях з метою створення безпечного, інклюзивного простору для всіх.

Участь у тренінгу взяли учні Мангушського закладу загальної середньої освіти №2, директор закладу Світлана Терстуях, працівники відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та спорту та фахівці із соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради.

 

Фасилітаторкою тренінгу виступила тренерка Фонду ООН у галузі народонаселення UNFPA в Україні Валентина Ємельяненко, вона навчила присутніх,  як протидіяти й запобігати домаганням в громадських місцях, і, зрештою, посприяла побудові культури, в якій домагання в громадських місцях вважатимуться неприйнятними.