Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток взяв участь у тренінгу «Гендерна рівність та інтерсекційність»

З 1 по 3 грудня спеціалістка Соцгуртожитку взяла участь у онлайн-тренінгу, який проводився ГО «Бюро ґендерних стратегій і бюджетування» у партнерстві з ООН Жінки на тему «Ґендерна рівність та інтерсекційність».

 

Під час тренінгу учасники проходили навчання щодо участі у формуванні місцевих бюджетів, у тому числі використовуючи інструменти участі громадськості у процесах прийняття рішень, а також інструментів моніторингу та оцінки. Завдяки майстерності відомих  в Україні тренерів, учасники розширили знання щодо ключових питань ґендерної рівності та інтерсекційності,  підвищили обізнаність щодо Порядку денного «Жінки, мир, безпека» та його локалізації на рівні громади, а також сформували розуміння того, як адвокація і локалізація національного законодавства може бути використана для досягнення цілей ґендерної рівності та захисту прав на місцевому рівні. Важливим та значущим було безпосереднє спілкування різних зацікавлених і небайдужих жінок та чоловіків з фахівцями та експертами, де на рівних можна було виказати власні думки, переконання, навіть подискутувати.

 

Тренінг проводився у рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної̈ рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський  Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.