Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток провів інформаційний захід до Дня Збройних Сил України

6 грудня у Соцгуртожитку провели інформаційний захід до Дня Збройних Сил України для отримувачів послуг. Присутніх познайомили з історією цього дня, його традиціями. Отримувачі послуг шляхом обговорення та дискусії дійшли висновку, що Збройні Сили України «тримають небо» над нашими головами.

 

6 грудня - День Збройних сил України. Збройні Сили — це ті люди, патріоти своєї Батьківщини, завдяки яким ми відчуваємо себе захищеними. Це те, що дає впевнено розвиватися Україні як державі, справжня гарантія державного суверенітету.

 

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона країни, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

 

Не порушуючи традиції, Соцгуртожиток вітає всіх військових, і перш за все тих, хто захищає східні кордони нашої країни.

 

Сьогодні ще більше це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. У цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну,  та всім тим, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

 

Слава Україні! З Днем Збройних сил!