Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Фахівці управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації взяли участь у стратегічній сесії Мінмолодьспорту щодо напрацювання спільних планів роботи на 2022 рік.

03 грудня 2021 року у Всеукраїнському молодіжному центрі пройшла стратегічна сесія щодо напрацювання спільних планів роботи Мінмолодьспорту та обласних державних адміністрацій в напрямі розвитку молодіжної політики на 2022 рік.

 

Заступник Міністра молоді та спорту Марина Попатенко привітала учасників та поділилась результатами роботи Мінмолодьспорту у 2021 році.

 

Під час стратегічної сесії учасники ознайомились з пріоритетами роботи у сфері молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України на 2022 рік та напрацювали пропозиції щодо співпраці під час роботи в групах у форматі «Світове кафе». Були розглянуті наступні теми: «Молодіжні центри», «Молодіжні працівники», «Підтримка молодіжних вуличних культур», «Співпраці та підтримка молодіжних та дитячих громадських організацій».

 

Спільні напрацювання будуть враховані у роботі Міністерства молоді та спорту України у 2022 році.