Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Мангушської територіальної громади пройшлов круглий стіл с підведенням підсумків року

Насильство в сім'ї – болюча тема для нашого суспільства. Одним з напрямів роботи, який проводиться на території Мангушської селищної територіальної громади є протидія та запобігання різним проявам насильства, допомога постраждалим від домашнього насильства, а також проведення заходів з даного питання.


В рамках міжнародної акції “16 днів проти насильства” у Міжнародний день прав людини суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі зібрались за круглим столом обговорити цю вкрай важливу тему та робили підсумки здійснення заходів на території Мангушської селищної територіальної громади за 2021 рік та визначити пріоритетні напрямки роботи у наступному році. Окрім відповідальних суб’єктів що діють на території громади з даного питання, участь у засіданні взяли представник громадської організації  «Маріупольська спілка молоді» Олексій Копатько та голова правління  Ради Жінок Донеччини Юлія Пруднікова.


Кожен з присутніх мав змогу висловитись та поставити певні питання щодо повноваження суб’єктів, співпраці, механізму взаємодії та ефективного реагування на факти здійснення домашнього насильства в сім'ї. Перший рік роботи в нових умовах реформи децентралізації був непростий, однак зроблено чимало. Попереду ще багато планів, задач, викликів щодо побудови ефективної, чинної й доцільно організованої системи надання допомоги постраждалим від насильства на території громади.


Підсумовуючи обговорення, учасники круглого столу дійшли закономірного висновку, що ефективна співпраця між суб’єктами взаємодії, відповідальними за запобігання та протидію домашньому насильству — неодмінна - неодмінна та обов’язкова, оскільки явище насилля загрожує психологічному, моральному та економічному здоров’ю людей, висловили своє бачення щодо ефективної співпраці на місцевому рівні для забезпечення умов, в яких більшість потерпілих від насильства мали б доступ до якісних послуг, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.