Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Підведення підсумків Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у місті Бахмут

13 грудня в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради підбивали підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка щорічно проходить в Україні з 25 листопада до 10 грудня.


16 днів активності актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, яку проявили викладачі, учні та студенти закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, взявши участь у виховних та інформаційних годинах, челенджах, конкурсах були нагороджені цінними подарунками. Переможцем конкурсу соціальних роликів, що проводився Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради  став Бахмутський фаховий коледж культури та мистецтв ім. І. Карабиця, який отримав приз за перемогу.


Висловлюємо слова вдячності молоді та викладачам за цікаві ідеї та можливість поглянути на проблеми, що висвітлені в рамках акції, очима молоді. Бажаємо всім натхнення, миру та злагоди!