Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося онлайн-засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

15.12.2021 року відбулося онлайн-засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації (платформа Google Meet).



В засіданні колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації прийняли участь структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних, сільських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, керівники обласних комунальних закладів та установ, які знаходяться у сфері керування управління.


На колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації були розглянуті такі питання:

1. Про стан виконання цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання у Донецькій області на 2021-2025 роки у 2021 році.

 

2. Про стан виконання Регіональної цільової соціальної програми «Молодь Донеччини» на 2021-2025 роки у 2021 році.

 

3. Про стан виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” у Добропільській ТГ та Торецькій ВЦА.

 

4. Про роботу молодіжних центрів області у 2021 році.