Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У м.Добропілля пройшов тренінг на тему «Посилення ефективності взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству»

Представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання взяли участь у тренінгу на тему «Посилення ефективності взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству», який відбувся у м. Добропілля.

 

 

 

У межах тренінгу група з представників організацій - суб’єктів запобігання та протидії домашньому насильству, яка включала відповідні структурні підрозділи міської ради, органи Національної поліції та прокуратури тощо, під час практичних вправ здійснювали пошук можливостей покращення міжвідомчої комунікації та ефективності реагування на випадки домашнього насильства.


Серед іншого, було обговорено питання щодо форм, причин та наслідків домашнього насильства та насильства за ознакою статі, прав постраждалих осіб, ролі та функції суб’єктів взаємодії тощо.


За результатами тренінгу Добропільська територіальна громада буде доопрацьовувати напрацювання та затверджувати власний алгоритм взаємодії відповідних служб, у випадку вчинення домашнього насильства, локалізований відповідно до специфіки громади.