Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Свято Святого Миколая у комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини»

Свято Святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії.


Напередодні цього свята до комунального закладу «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» завітали військовослужбовці Другого  відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, судові охоронці Донеччини Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області. Вони побажали міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, радості й безхмарного щастя, миру та спокою,  удачі у всьому всім матерям та діточкам, подарували подарунки: справжню ялинку, прикраси до неї, іграшки, дитячий одяг, засоби гігієни, памперси для дітлахів та, звісно, солодощі.


Матері та їх діточки від щирого серця кажуть всім дуже дякую за допомогу.  Бажаємо гостям, які завітали до закладу, ніколи не втрачати доброти своєї душі й милосердя, бажаємо завжди домагатися свого і наповнювати життя справжнім щастям.