Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Діти, які мешкають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення відвідали святкові новорічні вистави та отримали новорічні подарунки

Святкові новорічні заходи для дітей, які мешкають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення відбулись 21 грудня у м. Світлодарськ, 22 грудня у м. Авдіївка, 23 грудня у м. Маріуполь.


До Світлодарського міського палацу культури завітали діти із Бахмутської територіальної громади та Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації, а до палацу культури, техніки та спорту у м. Авдіївка – діти Новогродівської міської територіальної громади, Торецької міської військово-цивільної адміністрації, Авдіївська міської військово-цивільної адміністрації, Очеретинської міської військово-цивільної адміністрації.  У цих містах дітей привітав голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна.


До Донецького академічного обласного драматичного театру у м. Маріуполь завітали діти з Ольгинської, Сартанської, Мирненської селищних, Вугледарської, Мар’їнської міських військово-цивільних адміністрацій. Тут дітей привітала заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна.


Для дітей було організовано ігрові програми від Донецького обласного навчально-методичного центру культури та Опитнянського Центру культури і дозвілля, майстеркласи з виготовлення новорічних подарунків, театральні вистави Донецького академічного обласного драматичного театру «Іде Святий Миколай» та «Кіт у чоботях».


На жаль не всі діти змогли безпосередньо взяти участь у передноворічних заходах, але жодна дитина з лінії розмежування не залишиться без новорічних сюрпризів. Сертифікати на отримання новорічних подарунків отримали керівники навчальних закладів, де навчаються діти, які мешкають на лінії розмежування. Подарунки будуть видані дітям до 31 грудня 2021 року.


Загалом у 2021 році відповідно до розподілу, новорічними подарунками забезпечено дітей Авдіївської (2785 осіб), Торецької (7417 осіб), Сартанської (2284 особи), Світлодарської (2369 осіб), Мирненської (1106 осіб), Ольгинської (239 осіб), Вугледарської (292 особи), Мар’їнської (1496 осіб), Очеретинської (568 осіб) військово-цивільних адміністрацій та Новогродівської (115 осіб), Бахмутської (38 осіб) територіальних громад. Діти від 0 до 1 року отримають дитячий розвивальний килимок, діти від 1 року до 3 років – дитячий конструктор, від 3 років до 1 класу – дитячий самокат, від 1 класу до 18 років – мобільні блютуз навушники. Загальна сума закупки становить 5 939, 948 тис. грн.