Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Старт проєкту "Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату"

Донецький  обласний дитячо-молодіжний центр у співпраці з ГО “Молодіжний центр “Територія ініціатив” оголошує про старт проєкту “Розвиток мережі центрів молодіжного волонтаріату".


Цільова аудиторія проєкту – керівники та керівниці 10 молодіжних центрів Донецької області. Головна мета проєкту: сформувати системний підхід до розроблення і впровадження волонтерських програм та розвитку культури волонтерства у громаді та активного громадянства серед молоді; посилити інституційну спроможність молодіжних центрів.

 

 

 

В Донецькій області  існує безліч невирішених соціальних проблем. Усвідомлення необхідності активної участі молоді в їхньому подоланні відкриває нові можливості, а також сприяє розвитку нових громадських ініціатив. Волонтерство – це особливий спосіб прояву діяльнісної турботи про інших. Це можливість допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Це ресурс громади та  рушійна сила до змін. Часто, за допомогою волонтерства молодь може задовольнити  свою потребу  у соціальної активності.


Проєкт “Розвиток мережі центрів молодіжного волонтаріату" реалізується Донецьким  обласним дитячо-молодіжним центр у співпраці з ГО “Молодіжний центр “Територія ініціатив”   та за підтримки  управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА.