Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецька обласна державна адміністрація подарувала справжнє диво дітям, які мешкають на лінії розмежування

Новий 2022 рік наближається і тому на честь свята діти Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації віком до 18 років отримали подарунки від голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.


Самокати, бездротові навушники, розвивальні килимки та конструктори вручили юним мешканцям представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш та його заступники Юлія Котова, Євген Удовенко та Сергій Легенький.


У вихованців дитячих садочків та школярів подарунки викликали бурю емоцій: діти не приховували радість і захоплення, щиро дякуючи та обіймаючи гостей.


Загалом дітям Авдіївської міської ТГ подарували 52 розвивальних килимки, 121 конструктор, 644 самокати та 1968 мобільних bluetooth-навушників.


Також, протягом тижня діти Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації, які мешкають на лінії зіткнення отримали новорічні подарунки.


Представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та керівництво Очеретинської селищної ВЦА привітали дітей з наступаючим Новим Роком, а також закликали малюків привітати своїх батьків зі святами та прикрасити сімейну ялинку зіркою-листівкою з новорічними побажаннями від голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.


Діти були у захваті від чудових подарунків та теплих слів від почесних гостей.

Всього діти Очеретинської ВЦА отримали 19 розвивальних килимків Baby Came Blanket, 37 дитячих конструкторів, 129 дитячих самокатів та 383 мобільних bluetooth навушників.