Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мар'їнська міська ВЦА подяка за новорічні подарунки від Павла Кириленка

Турбота про дітей, про їх щасливе дитинство та світле майбутнє –  пріоритетний напрямок діяльності Донецької облдержадміністрації. Починаючи з 2018 року, з метою підтримки дітей, які мешкають у населених пунктах на лінії зіткнення, за ініціативи облдержадміністрації запроваджено акцію, яка покликана подарувати дітям віру в дива і щастя, і вже стала доброю традицією – вручення новорічних подарунків.


Від голови Донецької облдержадміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка новорічні подарунки отримали: мобільні навушники – учні закладів загальної середньої освіти з         1 по 11 класи, дитячі самокати та конструктори –  вихованці закладів дошкільної освіти та діти, які знаходяться вдома від 1 до 6 років і розвивальні килимки –  діти від народження до 1 року.


Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація висловлює слова щирої вдячності керівництву Донецької обласної державної адміністрації за новорічні подарунки, за увагу та підтримку дітям, які мешкають на лінії зіткнення.


Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаємо миру і добробуту, здоров’я, щастя у житті, віри, надії та любові у серці. Нехай 2022 рік стане для Вас успішним і плідним!