Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Увага! Молодіжні працівники і працівниці, колеги та колежанки, друзі!

Запрошуємо всіх вас долучитися до збирання ідей, щодо проведення заходів, присвячених 30-річчю із дня затвердження Верховною Радою України Державного Гімну України - національного гімну на музику Михайла Вербицького (15.01.1992) та 30-річчю із дня затвердження Верховною Радою України Державного Прапора України - національного прапора, що складається з двох смуг: верхньої - синього кольору, нижньої - жовтого кольору.


Ми будемо дуже вдячні, якщо до цього опитування ви долучите своїх близьких, друзів, колег та молодь, яка відвідує ваші молодіжні центри та платформи.


Збір ідей відбувається на онлайн платформі Tricider.

 

 

Та ідея, яка набере найбільшу кількість голосів, буде реалізована молодіжними центрами Донецької області,  задля гідного відзначення цих річниць.

 

 


Для цього треба:

  • перейти за посиланням https://www.tricider.com/admin/3OghxaKCXet/DNYHPMBqTD
  • Для додавання своєї ідеї натискаєте зелену кнопку з написом"Add idea" та в оконці пишете свою ідею, а потім натискаєте "Save".
  • В графі "Pros and cons" можна писати свої аргументи, коментарі до інших ідей.
  • В графі "Votes"можна голосувати за ту ідею,яка вам сподобалась.


Опитування проводиться Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА.


Є питання- дзвони: 099 948 97 29 Олена