Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр взяв участь в онлайн навчанні для молодіжних працівників України «Як допомогти собі та молодим людям»

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр взяв участь в онлайн навчанні для молодіжних працівників України «Як допомогти собі та молодим людям» організатором якого виступили Проєкт Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: Розробка тривалих рішень. Фаза ІІ” та Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІ»

Мета навчання поглиблення знань та навичок молодіжних працівників та працівниць в Україні з основ профілактики вигоряння, втоми від співчуття та навичок психологічної підтримки у кризових ситуаціях.

Під час навчання було розглянуто сучасні результати дослідження стресового впливу, особливості прояву стресу у підлітків та молоді, елементи протокольних методів надання першої психологічної допомоги, які працівники центру будуть впроваджувати у своїй роботі

Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II» сприяє впровадженню молодіжної політики, що заснована на участі молоді, з метою врахування особливих потреб молодих людей під час війни.

Проєкт Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ” проводить довготривалі навчання з розвитку стійкості громад та подолання посттравматичного стресового розладу (ПТСР) з 2016 року.