Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Рушник єдності, майстер-класи, спів Гімну: у Дніпрі організували масовий захід «Вишиванка – духовна броня українців. Україна - броня світу»

У День вишиванки в середмісті Дніпра Дніпровською міською радою організувано загальноміський масовий захід «Вишиванка – духовна броня українців. Україна - броня світу». У програмі серед іншого було представлено творчі майстер-класи, фотозони, спів Гімну тощо.


«Сьогодні майстри України, які професійно займаються вишивкою і зараз мешкають у Дніпрі, переїхавши сюди через війну, об’єдналися для такого святкового заходу. Наші майстри до Дня вишиванки готувалися заздалегідь, але у нинішніх умовах дівчата запропонували зробити рушник єдності, на якому зображена вишивка різних регіонів України. І кожен охочий міг долучитися до вишивання. Бажаю усім, щоб українська сорочка вберігала від злого ока, ворожої кулі. А найкраще -  вишити таку сорочку власноруч, щоб передавати її з покоління в покоління», – сказала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

 

 

Участь у заходів взяли також працівники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та волонтери головного офісу «Співдія-хаб» - Донецька область».

«Нехай День вишиванки об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаю зміцнення української ідентичності заради перемоги та процвітання України» - зазначила начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Дякуємо колегам з Дніпра за запрошення взяти участь у чудовому заході.