Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр провів тренінг з медіаграмотності в рамках проєкту підтримки молодіжних працівників Донеччини “Когорта”

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації продовжує реалізацію проєкту підтримки молодіжних працівників Донеччини “Когорта”

 

Сьогодні учасники пройшли тренінг з медіаграмотності, де дізналися, що критичне мислення — це система суджень, яка дозволяє аналізувати інформацію таким чином, щоб на її підставі ухвалювати раціональні рішення. Це здатність відрізняти брехню від істини, що надзвичайно важливо у воєнні часи.

 

 

Навички критичного мислення дають змогу не розгубитися у перенасиченому інформацією середовищі й не піддаватися маніпуляціям.

Попереду учасників чекають тренінги з неконфліктності та пошуку нових форм роботи.

 

Якщо ви молодіжний працівник із Донеччини, і зараз ви не знаєте що робити далі, або хочете відволіктися від щоденної важкої роботи допомоги іншим доєднуйтеся дружньої когорти молодіжних працівників та разом збережемо потенціал молодіжної роботи в нашій області

 

Зареєструйтеся, щоби ми вам надіслали посиланням

https://forms.gle/uKbG9qGTpMiwkkQW7