Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася робоча зустріч Урядової уповноваженої з ґендерної політики Катерини Левченко та Заступника представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Павла Замостьяна із представниками Донецької облдержадміністрації

1 червня відбулася робоча зустріч Урядової уповноваженої з ґендерної політики Катерини Левченко та Заступника представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Павла Замостьяна із представниками Донецької облдержадміністрації.

 

 

Зустріч відбулася у Головному офісі «Співдія-хаб» - Донецька область знаходиться у м. Дніпро на базі Дніпровського міського молодіжного центру.

 

 

На зустрічі обговорювалися актуальні проблеми, з якими стикаються українки та українці зараз, не оминувши і важливість виявлення та допомоги постраждалим від сексуального насильства, пов‘язаного з війною.

 

На базі гуманітарних хабів починається робота з розробки пілотної програми, яка передбачає надання психологічної допомоги постраждалим від різних видів насильства з подальшим супроводженням таких випадків соціальними фахівцями та юристами.

'