Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День батька

Сімейні свята завжди були особливими. В умовах війни українці ще більше почали цінувати дні, які можна провести в колі родини.

 

Війна принесла біль у кожну сім'ю. Більшість батьків захищають свою землю від агресора. Тому цьогорічний День батька - особливий.

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019,

«З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей», було підписано 18 травня 2019 року.

 

2022 року День батька, що припадає на 19 червня, набув нових форм і значень – війна розділила сім’ї та показала важливість батьківської підтримки в цей час.

Війна змінила наше життя. Вона загострила розуміння добра і зла, сили любові, партнерства, відданості цінностям, що нас віддаляють від ворога.

 

Ми знаємо скільки сімей зараз розділені війною та кілометрами, і хочемо ще раз підтримати тих, хто як і всі ми чекає української перемоги, щоб святкувати цей день разом зі своїми дітьми.

 

Війна створила кілометри відстані між мільйонами сімей, татами та їхніми дітьми. Але навіть жаху війни не під силу змінити головне – батьківську любов. Саме їй напередодні Дня батька канал ICTV разом із Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) за підтримки Embassy of Sweden in Kyiv присвятив проєкт «Близькі на відстані».

 

У межах кампанії UNFPA та Телеканал ICTV щоденно ділитимуться порадами батьківства у сучасних воєнних реаліях. Їх можна буде переглянути в ефірі та соціальних мережах каналу. Як татам підтримувати звʼязок із дітьми на відстані та які слова підтримки знаходити для них у цей складний час – про це також розповіли у відео до Дня батька.

Детальніше за посиланнями:

https://ictv.ua/ua/den-batka-2022/

https://www.youtube.com/watch?v=u9MyuG2azBY&t=7s