Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«СпівДія» допомагає деокупованим громадам

Волонтерська платформа «СпівДія» активно долучається до надання гуманітарної допомоги мешканцям деокупованих громад. Проєкт створено за ініціативи Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України.

“СпівДія. Хаб Донецька область» отримала від компанії Henkel Україна капусти для прання, пральний порошок, засіб для видалення жирових забруднень, пляшечки для змішування/дозування дитячого харчування. Отримана гуманітарна допомога була розподілена між комунальними закладами територіальних громад та військових адміністрацій Донецької області. Пральні порошки та мийні засоби насамперед отримали лікарні, пологові будинки, бомбосховища та пункти тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб.

 

Перш за все були задоволені потреби саме Святогірської та Лиманської військових адміністрацій, що були нещодавно звільнених від російських окупантів та перебували на межі гуманітарної катастрофи.

 

Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, усі дотичні комунальні установи, служби та інститути громадянського суспільства зараз роблять усе можливе і неможливе, щоб відновити якісне життя на деокупованих територіях і, звичайно, «СпівДія. Хаб Донецька область» не могла залишитись осторонь.

 

СпівДіємо заради перемоги!