Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром було проведено дводенний онлайн-тренінг для молодіжних працівників і працівниць Донецької області з Дебатної майстерності

Під час тренінгу учасники і учасниці дізнались в чому полягає суть рольової інтелектуальної гри "Дебати" та спробували зіграти в неї, поділившись на команди Уряду і Опозиції. Тему обговорення обрали наболілу для молодіжних працівників - План дій щодо посилення участі молоді України. Одна команда аргументовано доводила свої тези, а інша – опонувала їй.

Таким чином представники молодіжних центрів познайомились з принципами парламентських дебатів британського формату. Цей формат було обрано тому, що він дозволяє вислухати думку кожного гравця, та доводить, що кожна думка та ідея мають право на існування, а також передбачає розроблення плану дій по вирішенню конкретної проблеми.

Мету тренінгу було досягнуто: молодіжні працівники та працівниці Донеччини опанували ще один інструмент для посилення участі молодих людей. Завдяки набутим знанням наші колеги і колежанки з освітнього сектору зможуть запустити роботу дебатного клубу в своїх організаціях та розвивати навички критичного мислення та аргументації у молодих людей Донецької області і всієї України завдяки онлайн-формату.

 

Тренінг було проведено Донецьким обласним дитячо-молодіжний центром в межах індивідуальної менторської підтримки проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: II Фаза», що реалізується у співпраці з Міністерством молоді та спорту України.