Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Гуманітарний вантаж від Фонду Народонаселення ООН в Україні

Мешканки Донецької області отримали перші 1625 гігієнічних наборів гідності від Фонду Народонаселення ООН в Україні. У рюкзаках найнеобхідніше – засоби індивідуальної гігієни для жінок, білизна, шкарпетки, пластирі, пральні порошки та навіть маски для обличчя.

 

«Фонд Народонаселення ООН продовжує допомагати нашій країні і ми щиро дякуємо партнерам за підтримку в цей непростий час. Гігієнічні набори були роздані жінкам 15 територіальних громад Донецької області, які знаходяться на лінії зіткнення. Дуже важливо, щоб кожна людина, кожна жінка мала можливість та необхідні засоби для підтримки особистої гігієни» зазначила Лілія Золкіна начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Набори гідності отримують жінки з найбільш постраждалих від повномасштабної війни областей України. Пріоритетними для видачі наборів гідності є наступні вразливі категорії жінок та дівчат:

● Жінки й дівчата, які постраждали від гендерно зумовленого або домашнього насильства;

● Вагітні жінки або жінки, які кормлять груддю;

● Жінки й дівчата з сільської місцевості та віддалених від великих міст районів;

● Внутрішньо переміщені жінки й дівчата;

● Жінки й дівчата, які проживають на території, яка зазнає регулярних обстрілів, наближеній до зони бойових дій, звільненій території;

● Жінки й дівчата з інвалідністю;

● Жінки похилого віку;

● Жінки й дівчата, які належать до етнічних меншин.