Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний молодіжний центр запрошує до обласного заходу з нагоди Дня Голодомору 1932-1933 рр.

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

 

Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують геноцидні практики.

Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

 

26 листопада о 12.00 запрошуємо молодь та молодіжні центри Донецької області до онлайн  засідання круглого столу «Голодомор 1932-1933 роки та сучасна Україна», присвячений роковинам Голодомору. Де ми обговоримо причини, перебіг і наслідки, розуміння причин голодомору як системних заходів злочинного тоталітарного режиму по знищенню українства.

До заходу доєднатися можна за посиланням 26 листопада о 12.00: https://meet.google.com/ihn-ngxa-jrm

 

 

Захід проводиться за ініціативи та підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації