Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна взяла участь у відкритті всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка відбулась у м. Покровськ

Під час візиту Юлія Костюніна ознайомилась з результатами роботи денного центру допомоги жертвам домашнього насильства й передала для постраждалих від насильства осіб рюкзаки з гігієнічними наборами.

 

Разом із керівниками Покровської районної військової адміністрації Володимиром Замотаєвим, Покровської міської військової адміністрацій Сергієм Добряком, та Авдіївської міської віськової адміністрації Віталієм Барабашем взяла участь в акції, у межах якої було створено інтерактивну інсталяцію.

 

 

 

Складається вона із мозаїки та у Покровську була встановлена в одному з торгівельних центрів міста. Крім Покровської громади, такі інсталяції було створено  у Добропільській, Костянтинівській та Краматорській громадах, які є учасниками програми «Міста і громади вільні від домашнього насильства», що впроваджується  Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

 

«Не зважаючи на ті події, які зараз відбуваються в нашій країні та на те, що Донеччина є зоною бойових дій, в регіоні продовжують працювати соціальні служби. Сьогодні наша спільна мета-ознайомити якомога більшу кількість населення з цією темою та надати всі механізми державної допомоги, на які лише може розраховувати людина, яка зазнала насильства»,- зауважилаф Юлія Костюніна.

 

Репортаж за посиланням