Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася презентація проєктів, розроблених Донецькою облдержадміністрацією за результатами візиту української делегації до Німеччини

01 грудня 2022 року відбулася презентація проєктів, розроблених Донецькою облдержадміністрацією за результатами візиту  української делегації до Німеччини.


30 жовтня – 4 листопада 2022 року відбувся візит української делегації до Німеччини в межах проєкту «Разом до демократії» Фонду Конрада Аденауера (офіс у Харкові) та Європейської академії для жінок у політиці та бізнесі у Берліні. Участь у візиті брала заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна.

Метою візиту української делегації було надання політикиням та мультиплікаторкам у Берліні та Саксонії інформації з перших вуст про поточну ситуацію на сході та півдні України і  вивчення можливостей для співробітництва та реалізації спільних проєктів.

 

За результатами візиту вдалося започаткувати різноманітні контакти та навіть розробити перші спільні проєктні ідеї, як-от побратимство між містами, обмін у сфері культури, гуманітарна допомога тощо.

 

Напрацьовані ідеї були конкретизовані та оформлені у проєкти та 1 грудня 2022 року презентовані Юлією Костюніною німецьким партнерам. Матеріали будуть розглянуті та опрацьовані Олівером Шенком, керівником канцелярії Вільної держави Саксонії.

 

Також німецькі партнери повідомили про намір створити контактний центр, який би сприяв активізації й посиленню німецько-українських відносин.  Він буде розташований у Дрездені. Одне із завдань центру – зміцнення зв’язків у сфері бізнесу та економіки. За підтримки активістів і об’єднання «Euromaidan 2014» в Дрездені нещодавно відкрився «Український дім» (Ukrainisches Haus).