Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулась нарада структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді Донецької області

Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації проведена нарада зі структурними підрозділами у справах сім'ї та молоді сільських, селищних, міських рад, військових адміністрації щодо планів роботи у напрямку реалізації державної сімейної, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання у 2023 році під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.


Пані Юлія подякувала керівникам структурних підрозділів за тяжку та дуже необхідну працю, яку вони виконують у екстремальних умовах та зазначила, що в області продовжують діяти усі цільові програми, але до них зараз вносяться зміни відповідно до оновлення нормативно-правової бази на всеукраїнському рівні.

 

Про основні напрямки роботи управління сімʼї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання на 2023 рік доповіла начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна.

 

Членкиня Української Асоціації Молодіжних Рад, членкиня Національного об’єднання радників з питань молоді Аліна Козицька поділилась досвідом щодо створення молодіжних відділів при хабах підтримки внутрішньо переміщених осіб з Донецької області в інших регіонах України.

 

Ольга Євтушок начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України розповіла про оновлення нормативної бази у сфері національно-патріотичного виховання.

 

Досвідом у залученні молоді Донеччини та молоді ВПО до заходів Донецького обласного дитячо-молодіжного центру у 2023 році ділилась Лідія Індиченко в.о. директора КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

 

Наталья БАБЕНКО провідний спеціаліст відділу сімейної і гендерної політики, протидії торгівлі людьми та організаційної роботи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації розповіла про пріоритети діяльності та організацію роботи щодо підтримки багатодітних родин на рівні області та у громадах.

 

Ірина Дьоміна в.о. директора КУ «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ознайомила присутніх із програмами підтримки жінок та дівчат тимчасово вимушених переселенців.