Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
22 січня вся Україна відзначає День Соборності

Запрошуємо на освітньо-інтерактивний онлайн  захід «Соборність очима молоді» 22 січня об 11:00  https://meet.google.com/wnd-syvd-oqa

 

Минуло  105 роки після проголошення Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

 

Свято було офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

 

Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення.

 

День Соборності – це не лише важливе національне свято, а й привід для того, щоб ще раз осмислити пройдений нашим народом шлях до державності, щоб зробити правильні висновки та взяти все цінне з повчального історичного досвіду.

 

Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є ще й обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

 

Сьогодні Соборність для України – деокупація всіх територій України, захоплених ворогом. Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

 

Захід проводиться за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання  Донецької облдержадміністрації.