Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Запрошуємо долучитися до флешмобу до Дня закоханих "Скринька Амурчиків"

Посеред найсуворішого зимового місяця ми відзначаємо День закоханих. Це дуже теплий та ніжний день, в який  всі дарують коханим людям свою увагу разом з різними приємними подарунками.

 

Неодмінним елементом свята є «валентинка» — невеличка листівка у формі сердечка з романтичними зображеннями троянд, ангелочків чи милих кошенят.

Пропонуємо всім охочим залишити заявку, можна анонімну, на вітання коханої людини через соцмережі Інноваційний центр  для молоді та дітей "Iнтрига".

Привітати  можна будь-кого: хлопця/дівчину, чоловіка/дружину, друга/подругу батьків, брата/сестру, сина/доньку...

 

МЦ "Інтрига" зробить цифрову валентинку, відзначить адресата у публікації Молодіжного центру або надішлють йому або їй в особисте повідомлення з листівкою.

 

Що для цього потрібно?

До 11 лютого на електронну скриньку молодіжного центру "Інтрига"  –  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   інформацію кого саме ви хотіли б привітати та чи буде ваше привітання анонімним.

 

За бажанням можна надіслати фото та текст для оформлення валентинки, а також вказати електронну пошту чи посилання  на сторінку адресата, щоб ми могли відправити вітання.

 

Ваші валентинки будуть опубліковані 14 лютого на сторінках молодіжного центру "Інтрига" на Фейсбуці та в Інстаграмі.