Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Доповнено перелік документів, необхідних для підтвердження факту виховання дітей одним із батьків

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 03 березня 2023 року вніс зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сімʼї.

За словами представника Уряду в парламенті Тараса Мельничука, перелік документів, необхідних для підтвердження факту виховання дітей одним із батьків, доповнено такими позиціями:

1. Витяг з реєстру територіальної громади, що підтверджує відомості про місце проживання заявника та дитини, у паперовій або електронній формі;

2. Копія судового наказу / рішення суду про стягнення аліментів, у якому зазначено місце проживання дитини;

3. Копія висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України;

4. Копія акта обстеження умов проживання, виданого службою у справах дітей;

5. Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Нагадаємо, що отримати посвідчення батьків багатодітної сім’ї/посвідчення дитини з багатодітної сім'ї можливо відповідно до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р.

№ 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї» (зі змінами від 3 травня 2022 р. № 558)