Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

За підтримки Міністерства молоді та спорту Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком розпочинають Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Навчаєшся у 10 класі? Вже знаєш, ким хочеш стати в майбутньому? Розкажи нам про професію своєї мрії та який внесок у розвиток країни ти плануєш зробити власною працею. Отримай унікальну можливість почути поради з планування та розвитку кар’єри від керівників підприємств, організацій та державних органів.

 

Есе повинно розкривати:

 

твої плани та очікування щодо обраної професії;

якими ти бачиш свій розвиток в професії та перспективи самореалізації;

який внесок ти зробиш своєю працею у розвиток країни.

Вимоги до есе: до 2 сторінок, українською мовою, 12 шрифтом, грамотність та охайність.

 

На початку  есе обов’язково зазнач:

 

Прізвище, ім’я, по батькові/ місто, навчальний заклад, клас/ контактний телефон та електронна пошта автора есе.

ПІБ та контактний телефон одного з батьків та вчителя/класного керівника.

З ким з успішних людей в обраній професії учасник/учасниця хотів/хотіла би зустрітися (відомою людиною, керівником підприємства, організації, державного органу влади тощо).

Які питання ви маєте до обраної вами людини?

Есе необхідно надіслати до 25 лютого на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Про результати буде повідомлено 5 березня.

 

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 31 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців.

 

1 червня переможці проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

 

Минулого року переможці проекту зустрілися з топ-менеджерами компаній Майкрософт, ПУМБ, 1+1 медіа, Укрсиббанк, з керівництвом Фонду ООН у галузі народонаселення, Київського центру серця та відвідали Міністерство освіти і науки.

 

Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися з положення про конкурс, яке розміщене на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.org та  www.careerhub.in.ua .

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

 

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до менеджера проекту Олени Воропай, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187.