Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій та Луганській областях знову пройде тур освітньої платформи «IDEA SPACE»

У Донецькій та Луганській областях знову пройде тур освітньої платформи «IDEA SPACE»

Харківська освітня платформа «IDEA SPACE» проведе вже другу серію безкоштовних майстер-класів для активістів у 8 містах Донецької та Луганської областей в квітні 2018 року.

Спікери платформи «IDEA SPACE» поділяться своїм досвідом в розробці і реалізації міських проектів, розкажуть про механізми співпраці з державними структурами, спонсорами та грантодавцями. Крім того, в рамках туру передбачена прем'єрна демонстрація фільму "Street Culture - Шлях до мрії", який стане вже третьою документальною картиною від організаторів. Також, після перегляду цієї картини, відбудеться її обговорення з учасниками платформи «IDEA SPACE», де всі бажаючі зможуть поспілкуватися з творцями документального фільму.

 

Основна мета проекту - навчання і залучення місцевих активістів до реалізації проектів для розвитку міст східних областей, а також підвищення громадської активності в Донецькій і Луганській областях, і підтримка місцевих ідей. Тур пройде за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення суспільної довіри» (UCBI II), а також Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

У турі візьмуть участь команди громадської організації «Центр вуличних культур» в рамках проекту «Street Culture», громадської організації «Міські реформи», громадської організації «День музики».

 

Розклад туру:

15.04 - Лисичанськ (проспект Перемоги, 121, урбан простір "Дружба")

16.04 - Северодонецьк (вул. Гагаріна, 78-Б, Хаб «Хочу - буду»)

17.04 - Старобільськ (вул. Чернишевського, 23-а, креативне суспільний простір «STB City Hub»)

18.04 - Бахмут (вул. Горбатова 2, простір ідей «Майстерня»)

19.04 - Костянтинівка (пр-т Ломоносова, 164, кінотеатр «Супутник», 2-й поверх, вільний простір «DRUZI»)

20.04 - Покровськ (пл. Шибанкова, 2, Молодіжний хаб Покровська)

21.04 - Вугледар (Будівля міської ради)

22.04 - Слов'янськ (вул. Торська, 4, платформа ініціатив «Теплиця»)

 

Вхід вільний.

Можна відвідати окремо будь-який семінарів або тренінгів. Додаткова інформація: (063) 104-51-34, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Серед спікерів:

• Матюхін Єгор - громадський діяч, активіст, танцюрист, діджей, засновник і керівник програми розвитку вуличних культур Харкова, засновник громадської організації «Центр вуличних культур», багатьох успішних проектів і заходів, творчий і технічний фахівець, головний промоутер, менеджер і маркетолог команди KCB і Брейкданс центру.

• Бичков Валерій - танцюрист, провідний, засновник громадської організації «Центр вуличних культур багатьох успішних проектів і заходів, мозок команди KCB і Брейкданс центру, досвідчений фінансист і мудрий керівник.

• Малафєєв Олег - активіст, трейсер, лідер руху паркур в Харкові, засновник першого і єдиного в Україні залу для паркуру та акробатики ArsNova PROKACH, викладач, організатор паркур заходів, представник ГО «Центр вуличних культур».

• Чулановскій Віктор - танцюрист, MC, засновник громадської організації «Центр вуличних культур», бренду одягу «Rock it!», Багатьох успішних проектів і заходів.

 

Спікери розкажуть про створення «Брейкданс центру», проектів «Breaking Culture», «Street Culture» і «Idea Space», а також, як залучити інвестиції в вуличну культуру, що є однією з найскладніших завдань. Поділяться своїм досвідом будівництва паркур залу і інших об'єктів від ідеї і розробки до втілення і повноцінного функціонування.

 

За підсумками туру «IDEA SPACE» буде проведено «Форум вуличних культур», який пройде 5-6 травня в Слов'янську.

 

Довідка:

Проект «IDEA SPACE» взяв свій початок в 2016 році, в рамках фан-зони «Євро-2016» на площі Свободи в Харкові. Це була безкоштовна інформаційно-освітня платформа, яка надала активістам і іншим представникам громадськості можливість ділитися і об'єднуватися навколо нових ідей і соціальних ініціатив щодо поліпшення життя населення і розвитку Харкова. Тур платформи «IDEA SPACE» пройде вже вдруге.

Джерело: street-culture.net